Absolution marka „szyta na miarę” – historia, ideologia i tło paryskich kosmetyków

Chcielibyśmy przedstawić Wam paryską serię kosmetyków Absolution, która rozkochała w sobie dużą i lojalną część klientów w Europie. Ich kolekcja zawiera wszystko to, co chcielibyśmy zobaczyć na rynku naturalnych kosmetyków. Estetyka, jakość, innowacyjność, elegancki projekt opakowania, osobowość oraz miejski, prawdziwy trend. Paryski szyk z najwyższą jakością.

Absolution-Paryska_Marka-Naturalne-Kosmetyki

Linia Naturalna Pielęgnacja Absolution jest na tym samym lub lepszym poziomie, co każda syntetyczna linia do pielęgnacji skóry.

Absolution to połączenie wszystkich elementów, które cenimy w Elly. Kosmetyki naturalne nadal cieszą się reputacją alternatywnych i jakimś cudem w świadomości wielu konsumentów są niższej jakości - dlatego chcemy prezentować Wam takie marki jak Absolution. Nie da się uzyskać lepszej jakości kosmetyków, nie będąc alternatywną ;)

Naturalne kosmetyki stworzone przez silną paryską kobietę sukcesu – Isabelle Carron.

Poznaj Isabelle Carron, kwitnącą siłę stojącą za tą miejską czarno-białą marką, o rockowym charakterze. Silna obecność superfoods w ideologii serii, w połączeniu z logiką mieszania i dopasowywania, która pozwala uzyskać dziś najlepszą kombinację dla nastroju Twojej skóry, sprawia, że jesteśmy jeszcze bardziej podekscytowani w Elly.

Zakochaliśmy się też w Isabelle. Jej energia emanuje świadomością stylu, siłą i kobiecością. A wiecie, jak bardzo inspirują nas takie silne kobiety! Isabelle pragnęła stworzyć kolekcję kosmetyków, w której nie musiałaby iść na kompromis w pielęgnacji skóry lub godzić się na coś mniej niż to, co jest odpowiednie dla jej skóry w najlepszy możliwy sposób.

Organiczne i aktywne składniki spełniają najwyższe standardy certyfikatu Ecocert.

Już przed rozpoczęciem pracy z Absolution Isabelle zdecydowała, że chce używać wyłącznie organicznych i aktywnych składników, które spełniają kryteria naturalnych kosmetyków, nie zapominając o skuteczności i świecie zapachów, a także o wyjątkowym, ekologicznym designie opakowań, które są twardym elementem jej kolekcji Absolution.

Isabelle ma za sobą długą karierę w świecie reklamy i nadal jest siłą napędową swojej firmy „Jaki” (Just A Kiss ), zajmującej się projektowaniem strategicznym. Pracowała z dużymi domami mody i firmami kosmetycznymi i osiągnęła już duży sukces w dziedzinie wizualnej - co mogło nie być tak kreatywne i wymagające, jak by sobie życzyła. Isabelle zrobiła więc to, co podpowiadało jej serce: w końcu zaczęła pracować nad swoim największym marzeniem i zaprojektowała własną markę kosmetyków. Według słów samych Paryżan był to jedyny sposób na stworzenie serii kosmetyków, która pasowałaby do jej własnych wyobrażeń. Kosmetyki są przez nią szlifowane od początku do samego końca - i zawierają jej własny artystyczny odcisk dłoni, jako wyjątkowy dodatkowy składnik.

Absolution-Naturalny-Krem-La-Creme-du-Soir

Absolution emanuje bezkompromisowością, oryginalnością, silną wizją i pewnością siebie w samej oprawie wizualnej.

A poczekaj, aż wypróbujesz zawartość! Isabelle, podobnie jak my, ma nadzieję, że każdy nauczy się słuchać swojej skóry i prowadzić z nią bliską rozmowę. Jest to satysfakcjonujące, ponieważ skóra mówi nam ogromną ilość informacji o naszym stanie wewnętrznym oraz o tym, co jest potrzebne do dobrego samopoczucia zarówno naszego ciała, jak i skóry.

Marka Absolution trafiła już na strony najbardziej prestiżowych magazynów modowych na świecie i jest również sprzedawane na całym świecie, ale tylko w starannie wyselekcjonowanych, wysokiej jakości concept storach. Oprócz nas, słynnymi uzależnionymi od Absolution są Vanessa Paradis, Johnny Depp, Brooke Shields i Keira Knightley.

W kolekcji Absolution znajdziecie legendarny Addiction Oil - godny swojej nazwy, płyny do twarzy, toniki, serum, kremy, maski i produkty do miejscowego leczenia - wszystko, czego potrzebujesz do doskonałej pielęgnacji skóry.

Całkowita zawartość produktów organicznych wynosi minimum 52%. Ponad 96% surowców pochodzenia roślinnego pochodzi z upraw ekologicznych. Wszystkie produkty są wytwarzane we Francji, a ich surowce pochodzą z tego samego obszaru, aby kontrola jakości była łatwiejsza i regularna. Przekonujące, prawda?

Kosmetyki Absolution zostały stworzone z myślą o świadomych klientach, za równo kobietach, jak i mężczyznach, którzy nie tylko dbają o wysokojakościową pielęgnację, ale również o naszą planetę. Ta paryska marka promuje nowe, rozsądne podejście do konsumpcjonizmu, czyli „mniej znaczy więcej” oraz promuje minimalizm. Dlatego też Isabelle stawia na jakość kosmetyku, a nie ilość, dbając w ten sposób o środowisko. Dzięki temu w składach produktów Absolution może spodziewać się najlepszych kompozycji składników.

Sercem projektu Absolution jest zdecydowanie opakowanie - i to, co ta wyjątkowa metoda pakowania chce przekazać. Chodzi o to, aby produkty były jak najbardziej spersonalizowane. Metody pakowania wspierają ideę indywidualizacji tak genialnie, że użycie produktów nieświadomie sprawia, że się uśmiechasz. Żadne dwie skórki i dni nie są takie same dlatego Absolution oferuje pakiet szyty na miarę - dostosowany do nastroju Twojej skóry, a nie tylko do jej typu.

Chcemy ułatwić Ci poznanie tej marki, dlatego oferujemy -30% na całą kolekcję Absolution 02.11.2020 - 10.11.2020.

Top produkty, które polecamy to:

Doskonały krem odżywczy na zimę - Absolution Regulujący Krem do twarzy - La Crème de SantéChyba najlepszy olejek do twarzy jakiego kiedykolwiek użyjesz - Absolution Addiction Wielofunkcyjny Olejek 30ml

Wielofunkcyjny-Olejek-Addiction-Absolution

Super delikatny peeling do twarzy, który pozostawia skórę wyjątkowo miękką - Absolution Peeling do Twarzy - La Crème Gommante 50ml

Absolution-Peeling-La-Creme-Gommante

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.
Udało się! Twój kod zniżkowy na pierwsze zamówienie to WITAMY.
Ten e-mail już istnieje w naszej bazie danych. Cieszymy się, że zapisałeś się do naszego newslettera wcześniej.