Naturalne piękno od Elly

Ustalmy coś na samym początku: w świecie Elly słowo przeciwstarzeniowy praktycznie nie istnieje. Osoba nie musi wyglądać 10 lat młodziej, aby być piękną. Piękno nie wymaga zapobiegania procesowi starzenia się

Piękno jest w każdym wieku. 
Starzenie się jest piękne. Starzenie to życie, które przeżyliśmy i nasze historie.

Pamiętasz ten beztroski czas, gdy mając 20 lat mogłyśmy sobie pozwolić na brak snu i zapominanie o demakijażu we wczesnych godzinach porannych? Zakochiwanie się bez pamięci i złamane serca? Stresujące studia i wymagającą pracę? Nieprzespane noce przy naszych pociechach z sercami wypełnionymi niepokojem i obezwładniającą miłością? Podróżowanie po świecie w poszukiwaniu przygód i spokoju? A może nawet stracona praca i kłopoty finansowe?

Nasze doświadczenia ukształtowały to, kim teraz jesteśmy. A jesteśmy piękni.

Naturalne piękno to pewność siebie, gdy jest się naprawdę sobą, uniesiona głowa i odpowiedzialność za swoje wybory. Piękno to finezja w najprostszej formie, piękno to duma z bycia sobą. 

Piękno to sposób myślenia, działania i reagowania na wszystko, co się wokół nas wydarza. Piękno wyrasta z troski o nasze własne potrzeby, wsłuchiwania się w nasze ciało i umysł, oraz wiedzy kiedy należy się zatrzymać, pomyśleć i odpocząć. Piękno rodzi się z pozytywnych myśli i podążania w stronę wewnętrznego spokoju, a nie znajdowania w sobie wszystkiego, co jest złe. 

Tworzenie rytuałów pielęgnacji piękna

Rolą pielęgnacji skóry jest wydobywanie z nas piękna i nie uleganie marazmowi wynikającemu z upływu czasu. Nie chodzi o to, że chcemy wyglądać na 20 lat w wieku 40 lat,... ale chcemy wyglądać naprawdę świetnie w wieku 40 lat i czuć z tego powodu głęboką dumę. 

A więc zapal świecę w łazience, włącz ulubioną muzykę i wykorzystaj tę chwilę na głęboki oddech i zadbanie o siebie. Spójrz na siebie w lustrze i nie wstydź się zauważać to, co w sobie kochasz. Skup się właśnie na tym zamiast na niedoskonałościach, które (uwaga!) mamy wszyscy.

To nie musi być godzinna poranna i wieczorna procedura składająca się z dziesiątek produktów. Wystarczy 10 minut zupełnie dla siebie, w samotności. Gwarantujemy, że poczujesz się po tym piękniejsza, pełna energii i szczęśliwsza. 

Jesteś tego naprawdę warta i naprawdę jesteś piękna.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.
Udało się! Twój kod zniżkowy na pierwsze zamówienie to WITAMY.
Ten e-mail już istnieje w naszej bazie danych. Cieszymy się, że zapisałeś się do naszego newslettera wcześniej.