Hej piękni!

Witajcie w Elly — miejscu, gdzie znajdziecie najwyższej jakości naturalne i ekologiczne kosmetyki, które pomogą przenieść codzienną pielęgnację skóry na wyższy poziom. 

Elly to jedyny w swoim rodzaju concept store, do którego możesz wpaść, tak jak do swojej ulubionej lokalnej drogerii, w której czeka na Ciebie przyjazny uśmiech i zaufany, profesjonalny personel. Zawsze gotowy, aby spełnić wszystkie Twoje indywidualne potrzeby. 

Jako rodowita Finka, która mieszkała w wielu miejscach na całym świecie, nauczyłam się doceniać wiele różnych koncepcji piękna.

Moją wizją świata Elly jest głębsze zrozumienie naturalnego piękna, poza skórą i tym, co na nią nakładamy. Coś poza takimi terminami jak „przeciwstarzeniowy” czy „przeciwzmarszczkowy”.

Dla mnie Elly oznacza spojrzenie na siebie i uzbierane lata z dumą — życie przeżyte w pełni. A także zauważanie piękna w każdym wieku, szacunek dla wszelkich śladów biegnącego życia — nawet tych na naszym ciele.

Dlatego w Elly zwracamy uwagę na coś więcej niż tylko kremy i pudry, pomagając zanurzyć się w świecie każdej marki, którą oferujemy. W Elly spotkasz inspirujących twórców naszych wysokiej jakości produktów, porozmawiasz na temat pielęgnacji skóry i urody z wysokiej klasy ekspertami w branży oraz przygotujesz dobrze zorganizowane asortymenty produktów, aby ułatwić sobie wybór.

Moja własna podróż z naturalnymi kosmetykami rozpoczęła się, gdy byłam w ciąży z moją pierwszą córką i starałam się unikać wszelkich toksyn. Później, jako że przez te wszystkie nieprzespane noce wiek zaczął dawać się we znaki, zafascynowały mnie te wszystkie naturalne sposoby pielęgnacji i zaczęłam rozumieć moc zabiegów estetycznych. Zrozumiałam również to, że dbanie o siebie wykracza poza tylko aktywność fizyczną i zdrowe odżywianie.

Nauczyłam się znajdować czas tylko dla siebie. Patrzeć na siebie w lustro i widzieć we mnie to, co dobre oraz to, co piękne.

Concept store Elly pozwolił mi wypełnić moje marzenie połączenia kariery ze zrównoważonym życiem rodzinnym, realizując jednocześnie moją wizję zdrowszych i bardziej naturalnych standardów pielęgnacji. Wizję piękna dla mojej córki, w miarę gdy wyrasta na zdrową i pewną siebie młodą kobietę.

Wyrusz w swoją podróż razem z nami, odkrywając swoje nowe rytuały piękna i sposoby pielęgnacji ciała. Przeglądaj, zadawaj nam pytania, powiedz, jeśli potrzebujesz z naszej strony większej pomocy i dziel się swoimi własnymi zabiegami pielęgnacyjnymi — nie możemy się doczekać Twoich opinii!

Tytti 
Założycielka Elly Naturals

Z niecierpliwością oczekuję na informacje od Ciebie:

Messenger
Instagram
Email

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.
Udało się! Twój kod zniżkowy na pierwsze zamówienie to WITAMY.
Ten e-mail już istnieje w naszej bazie danych. Cieszymy się, że zapisałeś się do naszego newslettera wcześniej.