Czy chciałbyś sprzedawać URANG w swoim sklepie stacjonarnym lub internetowym, czy też przetestować produkty w swoim salonie kosmetycznym? Elly Naturals jest jednym z pierwszych oraz oficjalnym importerem marki URANG na polski rynek od 2020 roku. Zapraszamy do kontaktu w celu współpracy.

Prosimy o kontakt pod adresem info@ellynaturals.pl.

Marka URANG została założona w 2016 roku i szybko zdobyła popularność na rynku europejskim ze względu na najwyższą jakość naturalnych składników i receptury, które przynoszą realne efekty. Marka jest chwalona przez profesjonalne kosmetyczki i osoby mające wpływ na naturalne piękno.

Założycielka i CEO, Jina Lee holistyczna aromaterapeutka, stworzyła pierwsze produkty dla siebie, ponieważ konwencjonalne kosmetyki nie pasowały do jej atopowej, skłonnej do alergii skóry, a ona desperacko szukała zdrowszych alternatyw dla swojej rodziny niż używanie produktów z syntetycznymi i sztucznymi dodatkami. URANG definiuje piękno jako „naturalność znajdującą się w bezpieczeństwie” i taka jest również filozofia tej marki.

Unikalna receptura
Chociaż każdy może wytwarzać produkty kosmetyczne bez OEM lub ODM, URANG sprzedaje produkty, które są wytwarzane według unikalnych, kwalifikowanych receptur stworzonych przez samą założycielkę.

Bezpieczeństwo przede wszystkim
Produkty URANG są używane przez założycielkę i jej rodzinę - początkowo stworzone w celu rozwiązywania problemów związanych ze skórą założycieli. Wszystkie produkty uwzględniają dobro klientów marek i ich rodzin.

Doskonałe składniki
URANG nie zastępuje swoich składników surowcami o niskiej jakości w celu ponownego wykorzystania. Chociaż wygodniej jest zaopatrywać się w surowce z fabryk, URANG nalega na używanie wysokiej jakości składników, nawet jeśli proces jest niewygodny i kosztowny. To jest kwintesencja marki URANG.

URANG - marka zgodna z ideałami założycielki
URANG zawsze będzie koncentrować się na tworzeniu bezpiecznych i niezawodnych produktów dla konsumentów, zamiast skupiać się na zysku.

Prosimy o kontakt pod adresem info@ellynaturals.pl.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.
Udało się! Twój kod zniżkowy na pierwsze zamówienie to WITAMY.
Ten e-mail już istnieje w naszej bazie danych. Cieszymy się, że zapisałeś się do naszego newslettera wcześniej.